Evren

Gecenin Motto’su

Gecenin Motto’su seçildi tarafımca 🙂

 Affedin, kendinizi, hayatınıza zamanında girmiş ama şu an da olmayanı ve ya hala olanı, asla hatırlamak istemediğiniz bir olayı, üzülmenize sebep olan sorumluları, yolda yürürken ayağınıza takılan taşı, araba kullanırken size yol vermemek için direnen sürücüyü, sizi üşüttüğü için kızdığınız rüzgarı, yağmuru, karı.. Hepsini affedin ve sevgi ile kucaklayın.. Geçmişi peşinizden sürüklemeyin, bırakın. Bütün kötü düşüncelerinize veda edin. İyi olanların da sizinle bir ve bütün olmasına izin verin. Hafifleyeceksiniz..

Hayatınızın değişmesini etrafınızdaki insanların değişmesi gerektiğine bağlamayın. Siz değişin.. Çünkü kendi değişiminiz, eğer buna hazır iseniz, daha hızlı ve etkili olacaktır. Vaktinde dünya düzeninin bu olduğuna saplantılı şekilde inanan biri idim. Dünya düzeni değişmezse, insanlar niyetlerini temizlemezse, insanlar sebepsizce ve karşılıksız olarak birbirini sevmezse, mutluluk ve huzurun dünyadaki hiç bir insana nasip olamayacağına kesinlikle kanaat getirmiştim.

Öğrendim ki ; bunların hepsi benim hayal ürünüm imiş. Öğrendim ki ; bir bireyin ‘hayat çok zor’ demesi de ‘hayat bana güzel‘ demesi de tamamen kendi seçimi imiş. Artık ben de ikinci kategorideyim 🙂 Seçimimi değiştirebilmeme destek olan sonsuz evrene teşekkürü borç bilirim. Beni güçlü kıldığı için, potansiyelimi bana bir tokat gibi gösterdiği için, farkına varmamı ve bunu kabul edip, sindirmemi sağladığı için.

Sonsuz evrene teşekkür ediyorum.

Gündüzü  ayrı gecesi ayrı parlayan ve bana ışık olan uçsuz bucaksız gökyüzüne teşekkür ediyorum.

Soğuk kış günlerini de, yazın eritici sıcaklığını da , öz benliğimin farklı iki yanı gibi kabul ediyorum.

Kendime güveniyorum, üretken olduğumu biliyorum.

Her yeni günün bana hayırlı kapılar açmasına kalbimle izin veriyorum.

Geçmiş yaşantımda, benim başarıma, mutluluğuma, bolluk bereketime engel teşkil eden bütün negatif canlı ya da cansız tüm varlıkları affediyorum ve kendilerini geldikleri yere geri gönderiyorum.

Gelecekte beni hep bir adım öteye taşıyacak tüm pozitif enerjilerin de ruhuma dolmasına izin veriyorum.

Bana ilham olan tüm kişi ve kişilere teşekkür ediyorum, ve ben de başkalarına ilham olmayı seçiyorum.

Şifa olsun.. Öyle de oldu.. Olması gerektiği gibi.. Hep olduğu gibi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir